Piątek 10.05.2024

Złota Księga

Krótka charakterystyka najlepszych uczniów,którzy ukończyli Nasze Gimnazjum.
Wpisy pochodzą ze Złotej Ksiegi.

ZŁOTA KSIĘGA

Rok szkolny 2001/2002

KUHN Anna - Zdeklarowana entuzjastka Unii Europejskiej. Humanistka,ale również dzielnie zgłębiała tajniki przyrody,symbole i wzory chemiczne a także - zawiłości matematyczne.Biega,skacze,spiewa,recytuje,maluje,organizuje.
Średnia ocen w kl. III - 5,25

Rok szkolny 2002/2003

KUPRACZ Jakub - "Myślę wiec jestem..." Najpierw starał się zrozumieć,a potem nauczyć.Chłopak na medal.Poeta i literat.Tęgi umysł z przedmiotów ścisłych.Chętnie i atywnie pracował na rzecz szkoły i klasy.Godny zaufania.Mozna na nim polegać.Konsekwentnie realizował swoje zamierzenia.
Średnia ocen w kl. III - 5,36

KUCZNIER Agata - Nauka sprawiała jej przyjemność.Dokładna,sumienna i obowiązkowa.Chętnie uczestniczyła w imprezach klasowych i szkolnych.Świetna organizatorka,dobra recytatorka.potrafi korzystać z życia i cieszyć się nim.
Średnia ocen w kl. III - 5,43

JURKIEWICZ Marzena Agnieszka - Zawsze świetnie przygotowana do lekcji.Ambitna a zarazem skromna.Sympatyczna,uprzejma koleżanka.Dobry człowiek.
Średnia ocen w kl. III - 5,46

JURKIEWICZ Kamila Aleksandra - Szkolna modelka.Współorganizatorka szkolnych i klasowych imprez.Zawsze uśmiechnięta i pogodna.obowiązkowa i sumienna

Rok szkolny 2003/2004

DĘBEK Mateusz - Uosobienie rozwagi i spokoju.Dociekliwy umysł,wielokrotnie nagradzany w europejskim konkursie matematycznym.Doskonały organizator życia szkolnego.
Średnia ocen w kl. III - 5,50

Rok szkolny 2004/2005

JARMUŻEWSKA Sylwia - Dała się poznać jako uczennica o silnej osobowości, która umie wytyczyć sobie ambitne cele i konsekwentnie do nich dążyć.
Średnia ocen w kl. III - 5,43

RUTKOWSKA Julita - Odznaczała się dużą pracowitością, systematycznością i sumiennością. Na Julicie można było polegać jak na Zawiszy.

Rok szkolny 2005/2006

NAGÓRKA Przemysław - Dał się poznać jako uczeń o silnej osobowości,który umie wytyczyć sobie ambitne cele i konsekwentnie do nich dążyć.Odznaczał się dużą pracowitością.Jego zaangażowanie i sumienność jest wzorem dla społeczności szkolnej.
Średnia ocen w kl. III - 5,36

GOŁOTA Marta - Uczennica o wyjątkowych zaletach charakteru.Pracowita,obowiazkowa,zawsze można na nią liczyć.Średnia ocen zawsze powyżej 5,00.W ciągu trzech lat nie opuściła ani jednego dnia nauki,pisząc wszystkie sprawdziany,testy,biorąc udział w ogólnopolskichkonkursach i projektach.Wyjątkowe zdolności plastyczne wykorzystywała w pracach na rzecz szkoły.Jej zaangażowanie i sumienność jest wzorem  dla społeczności szkolnej.
Średnia ocen w kl. III - 5,14

Rok szkolny 2006/2007

MAZUR Agnieszka - Doskonale zdawała sobie sprawę,że przyszłość leży w jej rękach,dlatego starała się uzyskać jak najlepsze wyniki w nauce,będące przepustką do wymarzonej szkoły i przyszłości.Służyła pomocą zawsze i każdemu, i to bezinteresownie co jest cechą rzadko spotykaną.Podejmując się wykonania zleconych jej prac wkładała w nie dużo serca.Sumiennie i z uśmiechem na ustach wypełniała powierzone jej obowiązki.
Nauka sprawiała jej przyjemność,chętnie przyswajała nowe wiadomości,można by rzec,że "bawiła się nauką".
Głowy nie miała zapełnionej tylko wiedzą teoretyczną,ale opanowała do perfekcji sztukę analitycznego myślenia.
Doskonała pisarka,może w przyszłości znana dziennikarka,a może lekarz,bo przedmioty ścisłe,wzory chemiczne,symbole nie sprawiały jej żadnych trudności.
Średnia ocen w kl. III - 5,79

Rok szkolny 2007/2008

LESIŃSKA Justyna  – odznaczała się pracowitością i sumiennością.Dzięki swojej osobowości wytyczyła sobie ambitne cele  i konsekwentnie  do nich dążyła. Widać było, że nauka sprawiała jej przyjemność, chętnie i aktywnie pracowała na rzecz szkoły i klasy. Nagradzana za I i II  miejsce w powiatowym konkursie „Mistrz klawiatury”.
Średnia ocen w kl. III - 5,53.

SIWEK Dorota – ambitna, systematyczna i bardzo pracowita. Zawsze doskonale wypełniała powierzone obowiązki, nigdy nie odmówiła pomocy zarówno koleżankom i kolegom, jak i nauczycielom. Chętnie włączała się w życie klasy i szkoły. Dobra organizatorka. Wielokrotnie wyróżniana w konkursach plastycznych i sportowych
Średnia ocen w kl. III - 5,53.

Rok szkolny 2008/2009

Rok szkolny 2009/2010