Piątek 10.05.2024

Projekty realizowane w Zespole Szkół w Lubominie

Rozwój uniwersalnych umiejętności, postaw ...

KOMUNIKATY

Komunikat 2

W celu zapewnienia udziału w projekcie nr RPWM.02.02.01-28-0054/19

"Rozwój uniwersalnych umiejętności, postaw oraz kompetencji kluczowych niezbędnych na rynku pracy w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Lubominie"

rodziców uczniów o specjalnych potrzebach rozwojowych i edukacyjnych pracujących do późnych godzin dokumentacja rekrutacyjna - załączniki dla rodziców - dostępna jest w formie elektronicznej.

Uzupełnione dokumenty można dostarczyć do Zespołu Szkół w Lubominie (poza wersją papierową) również w formie elektronicznej na adres: zs.lubomino4@gmail.com "

Komunikat 1

W okresie od 1.04.2021 r. do 30.06.2022 r. Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Lubominie realizuje projekt pod tytułem „Rozwój uniwersalnych umiejętności, postaw oraz kompetencji kluczowych niezbędnych na rynku pracy w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Lubominie”.

Ogólna wartość projektu 426 046,43 zł w tym 326 139,46 wkład UE.

Celem głównym projektu jest podniesienie poziomu umiejętności: uniwersalnych – kreatywności, innowacyjności, przedsiębiorczości, krytycznego myślenia, rozwiązywania problemów, umiejętności uczenia się, pracy zespołowej, transferowalnych oraz kompetencji kluczowych niezbędnych na rynku pracy uczniów SP w Lubominie; podniesienie poziomu kompetencji zawodowych nauczycieli w zakresie rozwijania u uczniów właściwych postaw/umiejętności/kompetencji kluczowych, wyposażenie szkoły w pomoce dydaktyczne i sprzęt TIK oraz rozwój indywidualizacji pracy z uczniem ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi i edukacyjnymi, w tym utworzenie pracowni terapeutycznej oraz objęcie wsparciem rodziców dzieci ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi i edukacyjnymi, poprzez podniesienie poziomu ich umiejętności wychowawczych.

W ramach projektu objęci wsparciem zostanie 180 uczniów, 20 rodziców uczniów oraz 17 nauczycieli.

Wszelkie informacje o projekcie przekażą wychowawcy klas.

Komunikat 2

W celu zapewnienia udziału w projekcie nr RPWM.02.02.01-28-0054/19

Komunikat 1

Ogólna wartość projektu 426 046,43 zł w tym 326 139,46 wkład UE.

Wszelkie informacje o projekcie przekażą wychowawcy klas.

ZAŁĄCZNIKI

Rekrutacja_rodzice_-_zalacznik_1a.pdf